Wydarzenia – ostatnio zakończone

ALPAKI DLA MIKUSIA FESTYN RODZINNY

"Szczęśliwe Alpaki" Gajowa 45A, Rydułtowy

Mikołaj Kubala walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA i pilnie potrzebuje naszego wsparcia Zapraszamy całe rodzinki do wspólnej zabawy na festynie charytatywnym z którego cały dochód zostanie przeznaczony na potrzebny lek warty ponad 9 mln zł Nasz piknik rodzinny odbędzie się 30 kwietnia 2022r. tj. sobota w zagrodzie "Szczęśliwe Alpaki" przy ul. Gajowej 45A w Rydułtowach. Na naszym festynie szykujemy pełno atrakcji takich jak m.in. Spacerki z alpakami Dmuchańce Policyjna maskotka "Sznupek" Radiowóz policyjny Animacje dla dzieci Malowanie buziek Kolorowe baloniki Pieczenie kiełbasek i grill Stoisko z ciastami Popcorn Mini loteria fantowa WSTĘP: 20 zł od osoby Płatność na miejscu do Mikusiowej puszki/skarbonki Na zebranie potrzebnej kwoty nie zostało nam wiele czasu, dlatego liczymy na wsparcie każdego z Was

Koncert SABINA SZEWCZYK / TABU / ŁZY – GRAMY GŁOŚNO DLA MIKOŁAJA

Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie Traugutta 1, Pszów

GRAMY GŁOŚNO dla Mikołaja! Zapraszamy wszystkich ludzi o dobrych sercach na koncert GRAMY GŁOŚNO dla Mikołaja, który obędzie się 29 kwietnia 2022 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Koncert wystartuje o godzinie 18:00. Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na pomoc dla Mikołaja. Dziękujemy za wielkie serca zespołu Łzy oraz zespołu TABU, oraz zespołowi Sabina Szewczyk, które zgodziły się nieodpłatnie zagrać swoje koncert! Dziękujemy również za nieodpłatne wsparcie: Agencji Ochrony Osób i Mienia GAM - w szczególności Grzegorzowi Mikułka Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej Knurów- opieka medyczna WAŻNE! WSTĘP: 80zł Płatność tylko i wyłącznie gotówką. PUNKTY SPRZEDAŻY CEGIEŁEK: PSZÓW: Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie, ul. Traugutta 1, 44-370 Pszów RYBNIK: AUTOHANDEL ADI, ul. Raciborska 206 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ: KRZYŻAK DOM I WNĘTRZA, ul. Pszczyńska 230 DZIEŃ KONCERTU CEGIEŁKI będą dostępne w wyznaczonym do tego miejscu przed koncertem od godziny 17:00 Na zebranie potrzebnej kwoty nie zostało nam wiele czasu, dlatego liczymy na wsparcie każdego z Was! Więcej na temat choroby i pomocy Mikołajkowi znajdziecie w poniższych linkach:

80zł

Kiermasz charytatywny ciast i ozdób świątecznych w Turzy Śląskiej

Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej ul. Tysiąclecia 15, Turza Śląska

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Turzy Śląskiej, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Turzy Śląskiej oraz zespoły charytatywne działające przy naszej Parafii, pragną serdecznie zaprosić na kiermasz charytatywny, który odbędzie się 27 marca w niedzielę przy kościele. Dochód ze sprzedaży ciast oraz ozdób świątecznych przeznaczony będzie na zakup leku dla naszego małego parafianina Mikołaja Kubala, chorego na rdzeniowy zanik mięśni zwany potocznie SMA.